hikayemın kahramanlarıın isimleri tabi hayali ama hikeye oldukça gerçek.

doğuda öğretmenlik yapanlar bilir,ilk atmalar genelde oraya yapılır ve genç öğretmenler çok fazlalaşır. bizim de öleydi. 3 kız 2 erkeklı bi grubumuz vardı.çok samımıydık. sonra aralarından müge bi yaz birden evlendi.ama o zamana kadar çok yakındır birbirimize. anlamadık neden evlendi. bir sene sonra gece mesajlaşmaya başladık.havadan sudan derken laf nerden evlendıgıne geldi. bana, aslında bende istemıyordum mecburdur falan deyınce bende ışlıklar çaktı. Mesajlaşmamız sabaha kadar sürdü ve artık cinsellikten bahsedıyoduk. O gece mesajlarımla boşalttım onu. Buluşacağımız günü beklemeye başladım.

Okula gittiğimizde birbirimizin yüzüne bakamıyorduk ama o anı beklıyorduk. Ben bir bahaneyele ortalığa konuşarak sınıfa gittiğimi belli ettim. Ardımdan geleceğini biliyordum. Sınıfa girince arkamdan geldi. Görür göürmez dudaklarına yapıştım, titriyodu. Bi an dondu kaldı.sonra ateşli bi şekilde öpüşmeye başladık. benım artık ellerım vucudunda dolaşıyordu,bacakları kalçaları boynu süperdı. beyaz tenlıydı ve ben bu tenı çok seviyorum :) ayrıldık toparlandık ve aşagı ındık. ben ve müge oldukça heyecanlıanmıştık ve bu bıze çok zevk verıyordu.
gece mesajlaştık ve artık onu daha fazla hissetiğimi söyledım. bı buluşma hazırladık,haftasonu kurstan sonra buluşacaktık.
kurs sonu eve gittim,giderken bi votka enerjı aldım. içmeye başladım.aradana 30dk geçmedı kı geldi. içeri geçtik,arkasından süzüm,ben ne yapıyorum evli bi bayanlas sevişeceiğim gibisnden.bu benı daha da heyecanlandırdı. çakırlığı verdıgı rahatlıkla aldım mugeyı kolumun altında.yavaş yavaş o beyaz tenını öpmeye başladım. hemen titremeye başladı.kendını bana bıraktı. bende bluzunu çıkardım,siyah bi sütyen giymişti ve bu beyaz tene çok yakışıyodu.ufacık göğüslerini öpmeye başladım.ınıltılaer çıkarmaya altımda kıvranmaya başladı. bı elımlede bacakalarını okşuyordum. uzun bacakları yumuşacaıktı,zevk verıyordu bana. sonra göbeğini yalamaya başladım,ınıltılaerı yukselmeye başladı,ahhh ıhhh. kendınden geçiyordu. pantolonunu çıkardıgımda sıyah bi dantellı kılot giydigini gördüm. amının suyları bacaklarına akmıştı. bacaklarını öpmeye başladım. saçlarımdan amına doğru çektı benı,kılodunu sıyırırken suyu yapışmıştı. kasıtlarından öpmeye başladım.amını dılledıgımde ayyy dıye bağırdı,tertemızdı yenı traşlı. ben artık dıllemeden çenem ağrımıştı.benı kednıe çektı,birden tshıtımı ve pantolanumu çıkardı.boxermını ındırdı,sikimi ağzına aldı.bende ınlmeeye başladım,yarrgımı emerken o da ınlıyorudu.zevkın dorukarındaydım,daha fazla dayanamadım,altıma aldım. sikimi taş gibi olmuştu ve çok büyümüştü,bi an ben korktum:)amına başını değdirdiğimde irkildi,uzun zamandan berı yarrak yememişti bellıydı.yavaş yavaş sokmaya başladım,ahh ahhh yavaş sok diyeınlemeye başladı. bense yavaş yavaş kokune kadar sokmaya başladım. git gellere başladıgımda altımda bağırıyordu.kocacım kocacım sik ben,sok kokune kadar,karınım senın sıye ınlıyorudu.bense,orospum,bundan sonra bi tek benım orospum olacaksın deyip sikiyordum.bacaklarını omzuma alıp iyice hızlandım.götüne vurgumda çıkan şappp şaappp seslerı bızı daha da çoştuyodu.ben saha hızlı sikmeye başladım.içinden çıkıp göbeğine boşaldım. üstüne yığıldım kalldım.
sonra omzuma yattı,eşinin bi travma geçirdiğini,1 senede bi kere siktiğini söyledi. zaten adam benı bılıyordu.hatta bi gün bi iş için arabasını almam gerekti, gitti hem karısını hem arabasını aldım:)))
daha heyecanlarmız oldu tabi istersenız onları da yazarım...İsim : raskol