Merhaba adım kemal, yaşım 33. Bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum. Daha önce evlenip ayrıldım. Şimdi Aksaray’da tuttuğum iki göz odada tek başıma yaşayıp gidiyorum. Ben seksi çok seviyorum ama kerhane ve yabancı kadınlardan hoşlanmıyorum. Aksaray bölgesini tanıyanlar çok iyi bilirler ki, bilhassa baharda ve yazları Yenikapı sahili orospularla doludur. Duruma göre otele de giderler, evlere de. Bu durumda benim evim müsait olduğu için anlaşıp sikeceğim karıyı evime götürürüm. Son zamanlarda Yenikapı’da tanıdığım Figen adında orospu bir kadın vardı. Sağlamı sarıya boyayan Figen 30 yaşlarında, çok temiz muamele çeken, tecrübeli bir kadındı. Yarak da yalar, arkadan da verirdi. O pazar günü evde biraz kafayı çekip demlenince yarağım kalktı ve Yenikapı’ya inerek Figen’i aramaya başladım. Bir müddet gezdikten sonra baktım Figen bir çay bahçesinde yanında akranı sayılacak bir kadınla oturuyor.

Figen beni görünce, “Gel, gel” işareti yaptı. Bende yanlarına gidip oturdum. Figen’in arkadaşının adı Gül’dü ve o da en .az Figen kadar güzeldi. Bir ara Figen, “kemal, ikimizi birden evine götürürsen fiyat kırarız” deyince bu teklif benim de çok hoşuma gitti ve çay bahçesinden ayrılıp eve geldik. Figen’le Gül’e cin tonik ikram edip, “Siz içmenize bakın. Ben bir duş alıp geleyim” diyerek ayrıldım. Daha duşta iki karıyı birden sikeceğimi düşündükçe yarağım kalkmaya başladı. İlk defa grup seks yapacak olmanın tatlı heyecanını yaşıyordum. Duştan çıkıp da Gül ve Figen’in oldukları salona geldiğimde manzara harikaydı. İki karı çırılçıplak soyunmuş, alt alta üst üste yiyişiyorlardı. Birbirlerinin amcıklarını yalayıp, kışkırtıcı bir şekilde inliyorlardı. Orospular beni görünce iyice azdılar. “Iıııııhhh, oooooohhh!.. İşte sikicimiz geldi. Amcıklarımız bayram edecek” diyerek beni iyice tahrik ediyorlardı.

Yanlarına sokulduğumda ikisi birden donumu çıkardıkları gibi beni sırtüstü yatırdılar ve yarağıma, taşaklarıma saldırarak yalayıp, emmeye başladılar. Zevkten uçuyor, “Ooooohh, ööööööff! Yavrularım benim, sarı civcivlerim, hiç merak etmeyin bugün ikinizi de yarrağa doyurucam. Ooooooff, öö-öööööfff! Yalayın lan, yalayın, kaymaklı dondurma gibi yalayın. Oooooohh, üüüüüüüüffl” diye çığlığı basıyordum. Karılar yarağımı, taşaklarımı çiğ çiğ yiyip bitiriyorlardı. Sonunda Figen, “Gül yeter artık. Adamın beli gelecek. Ben o yarağın tadını çok iyi biliyorum. Hadi önce sen sikiş” dedi. Bunun üzerine Gül, “Tamam kız. Dur şunu uçurayım da sikiş görsün!” diyerek yüzü dönük olarak kucağıma oturdu ve direk gibi duran yarağımı eline alıp amının üzerine koyduktan sonra, “Böyle güzel bir yarak yenmez mi?” dedi ve başladı götünü çalkalaya çalkalaya yarağımın üzerine oturmaya. Gül’ün sımsıkı ve hayli sulanmış bir amcığı vardı.

Benim yarak Gül’ün aminin içinde yol alırken kendimi tutamayıp, “Oo-oooohh, ooooooohh! Dayan bana, girsin sana. Oooooohh!” diye bağırıp, üzerimde yaylana yaylana sikişen Gül’ün memelerini hamur gibi yoğurmaya başladım. Bu arada Figen zillisi de taşaklarımı yalayıp bana çifte zevk yaşatıyor, bir yandan da, “Kökle kemal kökleee. Buldun mis gibi amcığı sik bakalım. Ooooh yarasın koçuma” diyerek beni zıvanadan çıkartıyordu. Az sonra dayanamayıp, “Oooooohh bittim!” diye bağırınca Gül hemen üzerimden kalktı ve tohumlarım fıskiye gibi fışkırmaya başladı. Bunun üzerine ikisi birden tohumlarımı meme uçlarına, vücutlarına sürmeye başladılar. Zevkten bayılacak gibi olmuştum. Kısa bir sigara ve içki molasından sonra Figen, “Eee kemal efendi, bir de biz şu yarağın tadına bakalım.

Buraya muhabbete değil sikiş atmaca geldik” dedi ve sırtüstü yere uzanıp ortanca parmağını emdikten sonra amına sokup sokup çıkartırken, “Hadi gel sok koçum. Çoktandır seninle sikişmedik. Gel hasret giderelim” dedi. “Tamam, güzelim, tamam. Bende o ballı amcığını.özledim” diyerek yerde kuzu gibi yatan Figen’in bacaklarının arasına girmemle birlikte amını, “Mmmmh, mmmmmhhh!” diye yalamaya başladım. İşte o anda arkama Gül geçti ve kalçalarımı ayırıp o da göt deliğimi yalamaya başladı. İlk kez bir karı götümü yalıyordu ve müthiş bir şekilde hoşuma gidiyordu. Bir yandan amını yaladığım Figen, bir yandan da ben zevk çığlıkları atıyorduk.

Sonunda Figen’in bacaklarını omuzlamamla birlikte yarağı Figen’in amına daldırıp, “Ooooohh, ööööööfff! Geçirdim canım, geçirdiiimm. Güzel amcıklım, tatlı amcıklım. Oooooh, ooooooohhh!” diyerek bir yandan Figen’i sikiyor, bir yandan da baldırlarımı avuçlayıp sıkarak eriyip bitiyordum. Bu arada Gül de sırtımı yalayıp, götümü parmaklıyordu. Üçümüzün zevk çığlıkları birbirine karışıyor, pembe bulutların üzerinde uçuyorduk. Figen’le Gül’ü o gün birer posta daha sikip gönderdim. Ama bu iş bu kadarla kalmadı. Artık ikisini birlikte evime sık sık alıyorum ve seks âlemi yapıyoruz.